O BLOGU

Blog ZdrowiejLepiej.pl powstał w odpowiedzi na brak wiarygodnych i rzetelnych informacji na temat postu w polskojęzycznym internecie.

Będzie o postach leczniczych, ale nie tylko.

Sama poszczę regularnie i od dawna zdobywam wiedzę na temat wpływu postów na organizm, a także możliwości wspomagania leczenia chorób między innymi za pomocą powstrzymywania się od jedzenia. Istnieje mnóstwo materiałów anglojęzycznych na ten temat, jednak wiem, że nie każdy ma czas i możliwości, żeby przedzierać się przez zakamarki internetu, zwłaszcza osoby, którym ta wiedza jest najbardziej potrzebna, czyli osoby, u których zdiagnozowano ciężką chorobę, w której leczeniu post może przynieść korzyści. Jeśli jesteś jedną z takich osób  – to dla Ciebie właśnie stworzyłam tego bloga – żeby zaoszczędzić Ci czasu i poszukiwań.

Poza postem, będę publikować tu treści dotyczące zdrowia i stylu życia, którymi po prostu chcę podzielić się z czytelnikami, ponieważ jest to blog, na którym chciałabym mieć możliwość wyrażenia swojego zdania i opinii na różne tematy, które są mi bliskie, a jednocześnie ktoś może skorzystać, znajdując tu podpowiedzi i odpowiedzi na niektóre pytania.

UWAGA! Wszystkie treści zawarte na blogu mają charakter wyłącznie edukacyjny i nie mogą być traktowane jako porada medyczna. Proszę skonsultuj się ze swoim lekarzem, zanim zastosujesz jakąkolwiek wiedzę na sobie, zwłaszcza, jeśli pochodzi ona z internetu.

Treści zawarte na tym blogu stanowią wyłącznie opinię autora.

Nie podejmuj żadnych decyzji związanych z leczeniem na podstawie jakichkolwiek treści znalezionych w internecie, w tym również na blogu zdrowiejlepiej.pl

glodowka krok po kroku jason fung

cukrzyce mozna wyleczyc dr fung

kod otylosci dr fung